КосметикаМода Красота
Краса Магія Гороскопи Фен-шуй Психологія Туризм

Як провести вільний час з користю?

Як би ви не були завалені навчанням або роботою, вільний час знайдеться завжди. У когось це 5 годин на день, у когось - всього годину. Але навіть за цей короткий проміжок часу можна зробити багато корисних речей. Головне, щоб це приносило вам радість, задоволення і не було в тягар.

Розповімо про деякі способи проведення часу, які, можливо, допоможуть вам урізноманітнити своє дозвілля.

1. Знайдіть для себе хобі. На сьогоднішній день існує безліч гуртків, курсів. Можна займатися танцями, вокалом, спортом, малюванням і багатьом іншим. Вибір настільки великий і різноманітний, що кожна людина може підібрати щось відповідне для себе. Причому це може бути як дитина, так і літня людина. Головне, відкрити в собі інтерес до чогось, щоб це приносило вам радість і, може бути, в подальшому послужило б непоганим способом заробітку.

2. Приділіть трохи уваги своїй зовнішності. Зробіть маски для обличчя та волосся, зробіть різні ванночки з догляду за руками. Тим більше, в зимовий час наша шкіра потребує особливого догляду. Ви можете знайти безліч різних рецептів в Інтернеті. Таким чином, ви не тільки заощадите гроші на походах в салон, але і завжди будете залишатися свіжою та привабливою. Результат не змусить себе чекати, а ви потім тільки скажете собі спасибі за це.

3. Приберіть у себе в кімнаті. Ні, я не кажу про генеральне прибирання. Просто протріть пил, розкладіть все речі за їх місцях, створивши тим самим затишок в кімнаті. Якщо ви кожен день будете приділяти хоча б -15 хвилин на прибирання, то ваш будинок завжди буде знаходитися в чистоті і про тригодинний прибиранні всієї квартири на вихідних можна буде забути. Найголовніше, робіть це з посмішкою, можете включити приємну музику. Вам адже приємно знаходитися в чистій, прибраній квартирі, де все лежить на своїх місцях? Тоді нехай це буде вашою мотивацією і прибирання перетвориться для вас в приємне заняття.

4. Приготуйте щось смачне. Я маю на увазі якесь просте, гарне блюдо, яке вам сподобається. Не обов'язково витрачати на це 2 години. Нехай приготування займе у вас 30 хвилин, але ви будете задоволені собою, знаючи, що навчилися чогось нового і корисного. Адже результат порадує вас, ваших друзів і вашу родину? Так нехай всі знають, яка ви чудова господиня і скільки різних і смачних речей вмієте готувати.

5. Вивчайте мови. Сьогодні без знань іноземних мов - нікуди. Освоїти хоча б стандартні фрази, наприклад, англійської мови, зобов'язаний кожен. А якщо англійською мовою ви вже володієте, ніколи не завадить почати вивчати другу. Під вивченням мови я не маю на увазі зубріння слів і правил. Адже вивчати мову можна по-різному. Слухайте пісні, намагаючись зрозуміти текст, дивіться фільми іноземною мовою з російськими субтитрами, читайте зрозумілі вам тексти. Це не тільки принесе вам задоволення, але і принесе позитивний результат.

Дотримуючись ціх простих правил, ви навчитеся проводити свій час не тільки приємно, але і корисно. Не обов'язково займатися всім відразу, розподіліть це на весь тиждень. А може бути, гарненько подумавши, ви й самі знайдете ще якесь корисне заняття для себе, яке вам сподобається.

  • Як провести вільний час з користю?
  • Чим займатися в метро?