КосметикаМода Красота
Краса Магія Гороскопи Фен-шуй Психологія Туризм

Гороскоп на сумісність Лев
СУМІСНІСТЬ ЛЕВ й ОВЕН
Здається, що тут повинні виникати бурхливі пристрасті, але цього немає. Добре проявляють себе в дружбі, добре розуміють один одного. Шлюб можливий, але в зрілі роки. Любовні стосунки подібні спалаху вогню - партнери поживуть і почнуть ворогувати, розходяться недобре. Лев може "пасти" жінку Овна, змусить підкоритися йому, вона буде терпіти і брикатися. Союз тримається на смиренності жінки Овна, від Львів смирення чекати не доводиться (тільки з деякими знаками вони стають котами). Надлишкова емоційність, яка часто переростає в скандал, не надто задовольняє партнерів. Як правило, їх відносини скандалами і закінчуються.
 

 СУМІСНІСТЬ ЛЕВ і ТЕЛЕЦЬ
Союз, важкий для обох. Союз довго не розривається, тому що обидва знака - постійні, обидва один одного просто терплять. Жінка Телець має багато коханців, не дає себе в образу. Вона норовиста і уперта, в сімейних взаєминах часто "знаходить коса на камінь". (Рак в такому союзі не лізе на рожен - він хитрий, вважає, що жінку Тельця дражнити не можна, краще з нею ладити, тому вона терпить Рака). Лев розбурхує її, на що вона реагує з великим протестом. Їй не подобається, що Лев дуже зайнятий собою: красується, позує, забуває про будинок, вимагає багато уваги до себе. Все це вона йому висловлює. Лев злиться, стає дратівливим. У цьому союзі постійні серйозні суперечки, але він тримається, розпадається рідко. Це один з небагатьох хороших сексуальних спілок, що благо приємно для насичує Лева.

Жінку Тельця теж влаштовує нормальний, здоровий секс, коли він запропонований у культурній обстановці, негрубой формі. У той час як старіючий Лев стає імпотентом і пустобрехом, вона ще довго зберігає свою сексуальність (аж до старості). Нічна Венера буде збуджувати в ній імпульсивність і пристрасті, що бродять і не дають спокою довго. Від незадоволеності у жінки Тельця з'являються дратівливість, упертість. Цю дратівливість вона приховує від всіх близьких. Їй як нікому іншому потрібен чіткий ритм сексуального життя; якщо цього немає, Тельці (і чоловіки і жінки) стають жахливі. Леви можуть терпіти стриманість, хоча вони і не проти регулярності відносин. А ось на прості походеньки Леви не здатні - їм властива закоханість, яку важко не помітити, в предмет своєї пристрасті. У моменти захопленості, кульмінаційні періоди "життя серця" забувають про все, стають як божевільні.
 

 СУМІСНІСТЬ ЛЕВ і БЛИЗНЮКИ
Союз один з найвдаліших, коли зустрічаються серце (Лев - Сонце) і розум (Близнюки - Меркурій). Союз притягує Льва своєю новизною. Лев починає виховувати жінку Близнюка, робить вигляд, що йде у неї на поводу, але не буде забувати про себе (про себе, правда, більше всіх пам'ятають Раки і Діви). У шлюбі партнери живуть у різних сферах, але між ними є контакт і розуміння. Близнюки - провідники, посередники, завжди вміють зробити так, що всім навколо добре: і Леву та іншим. Вони постійно грають і прекрасно це роблять. Вони завжди вільні, але до Левам прив'язуються, бо бачать у них міцного, надійного і яскравого партнера.
У сексі цей союз влаштовує обох - відносини виникають яскраві, з новизною. Лев і Близнюки хороші як коханці - відношення не будуть тривалими, але залишать приємні спогади.
 

 СУМІСНІСТЬ ЛЕВ і РАК
Союз для Лева важкий. Жінка Рак буде дріб'язково гнобити свого партнера, безжально грати на його нервах, на всіх слабких струнах, нишком над ним знущатися, таємно змінювати. Справжній Лев рідко захоплюється жінкою Рак, але якщо він в її мережах - то він пропав. У сексі він не задоволений їй, намагається весь час зірвати з неї покрив таємничості. Вона задовольняється Левом, але ніколи йому цього не показує, і чим більше він її влаштовує, тим більше вона буде грати на нервах Льва.Как коханці вони мучать один одного, важка і нудна зв'язок обтяжує обох.
 

 СУМІСНІСТЬ ЛЕВ і ЛЕВ
Такий союз буває часто, в ньому зустрічаються дві яскраві душі. Це союз люблячих один одного партнерів, що живуть одними інтересами, одними сильними почуттями, які зберігаються довгі роки, незважаючи на тертя. У Льві чергуються періоди великої активності, коли він виходить на полювання, і періоди ліні. Левиця змусить його працювати на трьох роботах. Ревнуючи, перетворить, його в "килимок для ніг". Союз руйнується рідко, Левиця сильніше, його може зруйнувати тільки вона, якщо Лев здасться їй не дуже хорошим партнером. Сексуальні стосунки складаються без ускладнень.
 

 СУМІСНІСТЬ ЛЕВ і ДІВА
Спочатку відносини складаються чудово. Діва і Лев подобаються один одному, проте Діва зловживає своєю грою з ним - інакше вона не може, навіть якщо і захоче. Лев любить Діву палко і щиро, але Діва часто знущається над ним, копається в ньому, щось вишукує, порівнює, чим і псує всі стосунки. Лев їй цього ніколи не пробачить, якщо шлюб все ж таки відбудеться. Він залишиться ураженим і ображеним тим, що його могли порівнювати з кимось. Діві треба стримувати свою дріб'язкову і уїдливу натуру, бути більш поступливою. Леви не терплять, якщо комусь перед ними віддається перевага.

Лев звик, що якщо жінка йде йому назустріч - значить, вона належить йому, якщо ні - треба брати з бою. А з поведінки Діви важко зрозуміти, йде вона на зближення, чи ні. Льву здається, що справа йде на лад, він захоплюється, але тут Діва кричить: "Не чіпай мене!" (З такою рисою Діві треба боротися, бо у неї твереза ​​голова, вона розуміє, що так поводитися не можна.) Союз руйнується або стає "комунальної кухнею" з важкими, нудними, дріб'язковими відносинами. Діва навіть Льва може зробити дріб'язковим, скупим, наданими, приземленим, той часто запиває і сумує. У сексі Леви повністю влаштовують Дів, які люблять флірт, обожнювання найбільше, сексу їм треба небагато. Період залицяння вони завжди прагнуть затягнути подовше, обожнювання лоскоче їм нерви.
 

 СУМІСНІСТЬ ЛЕВ і ТЕРЕЗИ
Один з кращих для Лева спілок, якому сприяють прекрасні взаємини. Жінка Терези може поставити Лева на місце і не дати йому чудити. У неї є твердий принцип: "Кожен повинен знати своє місце" (словом "місце" вона взагалі любить оперувати, вважаючи, що воно є у кожної речі, у кожної людини і за столом, і в житті, своє чітке місце повинні мати поняття, події, ситуації).
Жінки Терези не йдуть на конфлікти, коли Леви вибухають, вміють їх втихомирити. "Розряджають" Леви часто, але до конфліктів не доводять, відразу відступають, тому жінка Ваги для Лева - це ідеальний партнер. У них хороший будинок, багато гостей, слухняні, люблячі діти, які прагнуть наслідувати батьків.

Сексуально один одному підходять, хоча жінку Ваги дратує його напористість, грубуватість. Вони хочуть більшого обожнювання, Леви люблять, щоб обожнювали їх. Жінки Ваги з їх миролюбної мудрістю з цим миряться, ніж вносять сприятливу струмінь у стосунки.
 

 СУМІСНІСТЬ ЛЕВ і СКОРПІОН
Союз, притягальний для обох в сексуальному відношенні і тільки. Леви люблять дражнити жінку Скорпіона, вона ж любить кусати Львів. На цій хвилі, на напружених, полупорочних сексуальних відносинах і тримається зв'язок. У шлюбі союз важкий. Сексуальні стосунки пройшли, і кожен буде жити своїм життям, злитися, пригадувати образи. Партнери мовчки терплять один одного, сожітельствуют через глухе, завзяте подолання перешкод і труднощів. Жінка Скорпіон може постійно гризти Лева, тому для неї цей союз більш переносимо; вона мучиться сама і мучить партнера. Шлюб розвалюється, так як Леви не витримують цього.
 

 СУМІСНІСТЬ ЛЕВ і СТРІЛЕЦЬ
Союз поганий, голосний і діловий одночасно. На висоті жінка Стрілець, Лев більш інертний. На першому етапі спільного життя справляють враження ідеальної пари. Активна жінка Стрілець з хлоп'ячим поведінкою і психологією, діловим азартом, практичністю, палаючими очима буде спочатку подобатися Льву. Але це спалах вогню - коли їм буде не на чому базувати свої почуття, то може згаснути, а відносини перетворяться на нескінченну ланцюг зва і сварок. Лев буде перейматися невгамовної, всюдисущої енергією жінки Стрільця, її жагою в усі пхати носа: марнославний Лев цього не потерпить. Він може витерпіти все, навіть тимчасове приниження, але не жалюгідне своє становище: жінка може йому грубити, навіть зневажати їм, але тільки не дражнити його самолюбство і марнославство. Якщо вона буде його не помічати, зневажати, Лев цього не потерпить. Сексуально один одному підходять, коханці хороші. Коли розходяться, можуть випробувати один до одного почуття дружби, що не виходить у Рака і жінки Стрільця.
 

 СУМІСНІСТЬ ЛЕВ і КОЗЕРІГ
Як правило, похмурий і важкий союз. Жінку Козерога притягує до Левам та легкість, з якою вони утримують свої позиції: Лев відразу досягає того, що дається жінці Козерогу як результат праць, самообмежень, цілеспрямованості, наполегливості. Леви - улюбленці долі, але лише деякі з них досягають великих успіхів, бо вони розкидаються і не використовують свої шанси. У дитинстві бувають вундеркіндами, потім роками подають надії, але ... найчастіше, на жаль, так і не реалізують свої можливості. Минають роки, постарілий Лев сидить біля телевізора і коментує: "Це я міг, це я міг ..." А насправді він уже нічого особливого з себе не представляє.

Лев - єдиний знак, перед яким жінки Козероги можуть схилитися, - їм дуже подобаються Леви. Тим не менш, союз цей важкий для них. Вона спочатку довго терпить, упокорюється перед Левом, але потім, коли вона розгорнеться у всій красі і перестане її помічати, вона зжене на ньому всі свої образи. Чим більше Лев розкриває свої слабкості і недоліки (їх чимало), тим більше розходиться Козерожка, вона вже нестримна і пригнічує Лева. Тоді жінка Козерог стає пані, а Лев жалюгідним рабом. На більш високому рівні це союз двох близьких душ, які з'єднує дружба, співпраця. Сексуально холодні одне до одного або не дуже задоволені. Їх тяжіння грунтується на взаєморозумінні, емоції ролі не грають.
 

 СУМІСНІСТЬ ЛЕВ і ВОДОЛІЙ
Союз дуже цікавий, часто зустрічається. У ньому сходяться двоє людей, що живуть у різних сферах інтересів, ідейно не розуміють один одного, навіть б'ються. Льву і жінці Водолія добре разом, всі затьмарює лише ідейна і духовна роз'єднаність. Жінці Водолія не подобається, що Лев живе тільки для себе, Льву не подобається її незалежність. Він хоче, щоб вона жила тільки ним і його інтересами. Лев - егоїст, і на цьому грунті часто виникають конфлікти. Але, незважаючи на запеклі суперечки, Лев і жінка Водолій поважають і люблять один одного (що характерно і для любовних взаємин). Цей дивно суперечливий союз тримається довго, розлучення для нього рідкісні.
 

 СУМІСНІСТЬ ЛЕВ і РИБИ
Союз рідкісний. Єдиний знак, перед яким Лев може бути слабким, - це Риби. Вони рідко піддаються звабам Лева, частіше він спокушається Рибами. Риби можуть знущатися треба Левом і перетворити його на кота. Залицяння Льва лестить їх марнославства, самолюбству. Їх влаштовує контакт з Левом, він заснований на силі, що подобається Рибам. Левам, у свою чергу, подобається слабкість Риб (вона може навіть стертися. Риба нерідко зловживає своєю слабкістю, обманюючи Лева, але він завжди буде в повному невіданні. Союз тримається довго і міцно.

 • Гороскоп на сумісність ОВЕН
 • Гороскоп на сумісність ТЕЛЕЦЬ
 • Гороскоп на сумісність БЛИЗНЮКИ
 • Гороскоп на сумісність РАК
 • Гороскоп на сумісність ЛЕВ
 • Гороскоп на сумісність ДІВА
 • Гороскоп на сумісність ТЕРЕЗИ
 • Гороскоп на сумісність СКОРПІОН
 • Гороскоп на сумісність СТРІЛЕЦЬ
 • Гороскоп на сумісність КОЗЕРІГ
 • Гороскоп на сумісність ВОДОЛІЙ
 • Гороскоп на сумісність РИБИ