КосметикаМода Красота
Краса Магія Гороскопи Фен-шуй Психологія Туризм

Тлумачення снів по фен-шуй. Що означає, якщо побачити уві сні овочі та фрукти


Однакова символіка снів у різних людей трактується по-різному. Наприклад: якщо літній людині сниться, що вона знаходиться в театрі і шукає місце під номером 18, то цей сон означає, що вона підсвідомо хоче повернутися в той час, коли була молодою.


Абрикос у сні - символ великих перешкод на життєвому шляху. Бачити, як хтось є абрикос - до благополуччя і щастя.
Бачити у сні кавун - символ благополуччя. Є його - до великого прибутку і багатства. Може бути, хтось із ваших родичів залишить вам спадок. Бачити недозрілий кавун - вас підстерігає небезпека. Якщо уві сні у вас вкрали кавун, то ви понесете збитки чи програєте у важливій справі. Хворому побачити, що він їсть кавун означає, що його хвороба невиліковна.


Їсти у сні баклажани - до щасливого життя і міцному здоров'ю.


Стручки квасолі або бобові стручки бачити зеленими - до сварки з друзями. Зрілі стручки - віщують щасливе життя.


Якщо чоловік побачить виноград, то його чекає успіх у бізнесі або у справах. Якщо жінці сниться, що вона садить виноград, значить, її чекає щасливе майбутнє, багатий чоловік і багато дітей. Літній людині садити виноград уві сні - до довгого життя, торговцю садити виноград - до процвітання його бізнесу і до багатства. Якщо ви бачите, що незнайомий чоловік садить виноград, то цей сон пророкує вам великі труднощі і проблеми. Засохлий виноград або виноградник - до горя чи нещастя.


Горох снитися до благополуччя. Якщо селянам наснитися горох - чекайте великого врожаю. Якщо уві сні ви їсте сирой горох, то такий сон пророкує вам щастя і здоров'я. Є варений горох - до проблем зі шлунком. Якщо у вашому сні хтось їсть гнилої горох - вам загрожує небезпека. Побачити багато гороху - до отримання грошей. Якщо ви продаєте горох - це віщує вам біду і небезпека.


Бачити у сні гриби - до хорошого життя. Їсти їх - до довгого життя. Сон про поганих, гнилих або червивих грибах вказує на те, що у вас з'явиться багато суперників. Якщо гриби присняться хворій людині - це знак того, що одужання буде довгим. А якщо хлопець бачить гриби уві сні, значить, дівчина або наречена від нього піде.

Бачити у сні грушу - до популярності, багатства і слави. Якщо уві сні ви подаруєте грушу друзям, то цей сон обіцяє вам благополуччя, повагу та любов. Якщо дівчині сниться, що вона зриває груші з дерева, то цей сон пророкує їй, що вона вийде заміж за кохану людину. Хлопцю зривати груші - знак того, що він одружитися на добрій і симпатичній дівчині. Торгувати грушами - до проблем в житті і в бізнесі. Купувати груші - до підйому по кар'єрних сходах і багатству. Віддавати чи розрізати груші - до втрати грошей і бізнесу.


Якщо вам наснитися зелене дерево - до міцному здоров'ю, багатою і хорошого життя. Сухі і жовте листя на деревах - віщують біду і хворобу. Зрубати зелене дерево - вам може загрожувати небезпека. Зрубати сухе дерево - до прибутку.


Якщо хлопцю приснилася суниця - його чекає знайомство з дівчиною. Чоловіку бачити суницю - до гармонійної і веселого життя з дружиною. Торговцеві бачити уві сні суницю - до процвітання. Якщо хворому присниться стигла суниця, то він скоро поправиться. А якщо він побачить у сні погану ягоду, то його хвороба затягнеться. Купувати її - чекайте гостей, а дарувати або продавати суницю - до знайомства з хорошими людьми, які стануть вашими друзями.


Здоровій людині бачити уві сні інжир - до благополуччя, а хворому сон про інжирі віщує швидке одужання. Викидати інжир у відро для сміття - до біди. Якщо вагітна жінка їсть уві сні інжир, значить, вона народить здорову дитину.


Бачити у сні капусту - до міцному здоров'ю. Молодій людині бачити уві сні капусту - до дружини. Є її - до багатства. Великий врожай капусти - до успіху і удачі. Хворому їсти капусту уві сні - до швидкого одужання.


Якщо вам снитися зелене дерево у сні, то це знак доброго, доброго здоров'я і багатого життя. Якщо на дереві сухе і пожовкле листя, то сон застерігає вас про близьку біду і хвороби. Рубати зелене дерево - вас підстерігає небезпека, рубати сухе дерево - до великих доходів.


Бачити дуб уві сні - до довгого життя, залізати на дуб - до багатства. Бачити засохлий дуб - до безтурботного, веселою і довгого життя. Бачити, як якийсь чоловік рубає дуб - до небезпечної хвороби або до смерті тієї людини. Якщо злочинець бачить, як він летить з дерева, знак того, що він отримає довічне ув'язнення.


Бачити ліс у сні - до багатства. Заблукати у сні означає те, що вас можуть обдурити вороги, і ви потрапите в скрутне становище. Бачити мисливців навколо лісу означає, що ваші вороги можуть здолати вас. Якщо хворому чоловікові приснився ліс - його здоров'я може погіршитися. Якщо людина знаходиться далеко від дому і постійно бачить ліс у сні - він скоро повернеться в рідний дім.


Бачити у сні лимон - до сварок і незгоди в родині. Є його уві сні - до благополучного життя. Хворому є уві сні лимон - до швидкого одужання. Жінці бачити лимон - до розлуки з чоловіком. Якщо молодій людині або дівчині сниться лимон - на щастя і побачення з коханою (-им)

Бачити у сні зелене листя - до тривалого життя. Жовту, опале листя бачити - до злиднів. Якщо дівчині наснилося, що їй дарують зелене листя - до великої і чистої любові. Бачити уві сні у себе на голові вінок із зеленого листя, означає перемогу над ворогами.


Бачити у сні багато різних овочів - до добробуту. Є свіжі овочі - вас чекає запрошення на банкет. Жінці їсти капусту уві сні - до хвороби і втрати грошей. Хворому бачити, що він їсть овочі - до важкої хвороби. Купувати овочі на ринку або в магазині - до удачі і успіху в житті. Якщо жінка садить овочі уві сні - до поваги і славі, а чоловікові садити овочі - до труднощів у справах і в житті. Якщо ви готуєте овочі уві сні - ваші друзі вам брешуть.


Збирати горіхи уві сні - цей сон попереджає про що насувається лихо. Жінці горіхи бачити уві сні - до сімейний чварам. Хворому їсти горіхи уві сні - до нешвидкого одужанню. Дарувати комусь горіхи - вас будуть поважати. Отримати в подарунок горіхи - до втрати одного.

Бачити у сні перець означає, що всі ваші таємниці і секрети будуть відомі оточуючим, ви зараз у складному становищі і всі відвернулися від вас.


Бачити у сні персик - до багатства. Є його - до хорошого здоров'я. Але якщо хворий їсть персики, то його здоров'я, навпаки, погіршиться. Продавати персики уві сні - вас підстерігає нещастя. Торговцеві бачити, як він продає персики - до багатства і благополуччя. Купувати персики - до отримання спадщини або до великих доходів. Хлопцю бачити, як він дарує персики своїй коханій - до весілля. Дарувати персики друзям - до любові, довірі і повазі оточуючих. Бачити гнилі персики означає, що ваша праця буде марний.


Є у сні помідори: жінці - до міцному здоров'ю, дівчині - до весілля зі здоровим чоловіком, чоловікові - на щастя в житті, хлопцеві - до доброї і симпатичною дружині, хворому - до швидкого одужання. Є зіпсовані помідори - до біди та неблагополуччю. Купувати їх - до гостей.


Бачити у сні склад з пшеницею - до важкого життя. Жінці снитися пшениця - до біди. Садити пшеницю в полі - до труднощів у житті. Якщо людям, у яких є діти снитися, що вони купують пшеницю, значить, що скоро у їхніх дітей буде весілля.


Бачити у сні, як їси чи готуєш редьку, - до бідності, народженню дівчинки або до хвороби всіх членів сім'ї. Хлопцю є уві сні редьку означає, що він одружується на злий дівчині. Дівчині бачити, що вона їсть редьку символізує про те, що вона вийде заміж за бідняка. Продавати редьку - до звільнення з роботи і до небезпеки. Купувати редьку - до вас в гості прийдуть поважні гості.


Їсти ріпчасту цибулю уві сні - до удачі, успіху і багатства. Торгувати цибулею - до успішного бізнесу. Готувати цибулю - до хвороби.


Їсти рис у сні - до гарного настрою і великим грошам. Жінці бачити, що вона є рис - до швидкої вагітності або народження малюка. Хлопцю є рис - до весілля. Продавати рис - до надійних, хорошим друзям і благополуччю. Хворому є рис - до хорошого здоров'я. Дарувати рис - до біди. Отримати рис в подарунок - до добробуту та гарного життя.

Бачити у сні троянду: для жінки - до народження красивого дитини, швидше за все сина, для чоловіка - до міцним відносинам, для хлопця або дівчини - до весілля, багатству і безтурботному щастя, для хворого - до поправки здоров'я, для бізнесмена - до великого прибутку . Якщо вам сниться, що вам дарують троянди, то вас очікує підвищення по кар'єрній драбині. Якщо ви даруєте троянди, то це символ довіри і поваги. Засохла троянда - до біди.


Продавати сіно уві сні - до щасливого і заможного життя. Бачити стіг сіна, охоплений вогнем - дуже поганий знак. Такий сон символізує лихо, холери, епідемії і неврожайний рік.
Бачити у сні стіг соломи - до довгого і щасливого життя. Незаміжньою жінці бачити стіг соломи - до багатого чоловіка. Бачити, як горить стіг соломи - до горя.


Бачити у сні траву - до довгого життя. Скошувати траву - до бідності. Якщо ви побачили, як людина, що несе траву, підходить до вас, то цей сон означає багатство. Гнила трава уві сні - втрата будинку.


Для будь-якої людини побачити гарбуз уві сні, означає здоров'я.


Урожай у сні - знак перемоги в справах і в житті в цілому.
Саджанець бачити уві сні: для чоловіка - до щасливого життя, а хлопцеві - до одруження на красивій дівчині з багатої сім'ї.

Дівчині бачити саджанець означає, що вона вийде заміж за чоловіка, про який мріяла. Студенту побачити саджанець - до успішної здачі іспитів. Торговцеві бачити саджанець - до багатства, злочинцеві - до звільнення. Сухий саджанець - символізує смуток, печаль і смуток. Зрубати саджанець - це означає, що ваші вороги заважають вам добитися своєї мети. Солдату побачити, що він зрубає саджанець, означає, що його відправлять на фронт, але він залишиться живий.


Бачити у сні фінік, означає, що вас чекає поїздка за кордон. Є солодкі фініки - до процвітання, а кислі - до захворювання травної системи. Хворому їсти фініки - до швидкого одужання, а туристу - до непередбаченої небезпеки. Збирати їх уві сні - до розширення бізнесу. Продавати - до довіри і поваги. Якщо друг дарує вам фінік, означає, що в швидше ви можете втратити не тільки свою свободу, але й майно. Бачити фініки розкиданими по підлозі або по землі, означає, що скоро ваша родина опиниться у важкому становищі.


Бачити у сні зелені, не стиглі фрукти - до горя. Гнилі фрукти - до біди. Сухі фрукти - у вас скоро з'явиться нове джерело доходів. Зрілі фрукти - до багатства і щасливого життя. Збирати фрукти - у вас народитися син. Жінці торгувати фруктами уві сні - до швидкого розлучення.
Бачити часник уві сні - до горя і неблагополуччю.


Яблуко, побачене уві сні - символізує успіх і довголіття. Вагітній жінці бачити яблука уві сні, означає, що у неї скоро народитися дитина, а заміжній жінці цей сон говорить про те, що у неї скоро наступить вагітність. Гнилі або зелені яблука - до хвороб і сварок в сім'ї.

А якщо молодій людині сниться, що він бігає по перону і шукає 18 вагон, а електричка вже відходить, то це символ того, що його життя зміниться, в ній буде багато грошей і благополуччя. За фен-шуй цифра 1 означає багатство, а цифра 8 - процвітання, таким чином сон попереджає молодих людей, що якщо вони хочуть жити добре, то не повинні спізнюватися і втрачати свій шанс.


Якщо ви уві сні побачите воду або річку - це символізує процвітання, багатство і щастя. Слон сниться до довголіття, а якщо у нього довгий хобот і він їм втягує воду, то цей сон передвіщає вам багатство, процвітання, довголіття та здоров'я. І взагалі всі сни про слонів вважаються благополучними.


Змія уві сні може символізувати або статевий орган, або заздрість. Щоб розшифрувати цей сон, треба взяти до уваги те, кому він приснився. Наприклад, якщо молодій дівчині або дівчинці наснитися змія, яка кусає їх до крові, то такий сон попереджає, що дівчина чи дівчинка згодом можуть бути згвалтованими. А ось якщо змія присниться процвітаючої жінці, то цей сон попереджає, що вона повинна побоюватися заздрісних людей.